PHP Finder (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: updated
jv: wis diupdate

en: edit
jv: sunting

en: type
jv: tipe

en: configure
jv: konfigurasi

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak
