PHP Finder (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: edit
mr: संपादन

en: type
mr: प्रकार

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर
