PHP Finder (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: title
nl: titel

en: updated
nl: bijgewerkt

en: edit
nl: bewerken

en: configure
nl: instellen

en: description
nl: beschrijving

en: published
nl: gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: operation
nl: handeling
