PHP Finder (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: title
nn: tittel

en: updated
nn: oppdatert

en: edit
nn: endre

en: configure
nn: konfigurer

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert
