PHP Finder (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: title
oc: títol

en: updated
oc: mes a jorn

en: edit
oc: modificar

en: type
oc: tipe

en: status
oc: estatut

en: configure
oc: configurar

en: description
oc: descripcion

en: published
oc: publicat

en: not published
oc: pas publicat
