PHP Finder (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: title
ro: titlu

en: updated
ro: actualizat

en: edit
ro: modifică

en: type
ro: tip

en: status
ro: stare

en: configure
ro: configurează

en: published
ro: publicat

en: not published
ro: nepublicat
