PHP Finder (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: title
sk: názov

en: updated
sk: aktualizované

en: edit
sk: upraviť

en: type
sk: typ

en: status
sk: stav

en: configure
sk: konfigurácia

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené
