PHP Finder (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: updated
sq: u përditësua

en: edit
sq: ndrysho

en: type
sq: lloji

en: status
sq: gjendja

en: configure
sq: konfigurimi

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar
