PHP Finder (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: edit
te: మార్చు

en: type
te: రకము

en: status
te: స్థితి

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం
