PHP Finder (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: edit
th: แก้ไข

en: type
th: ชนิด

en: status
th: สถานะ

en: configure
th: ตั้งค่า

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์
