PHP Finder (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: title
uk: назва

en: updated
uk: оновлено

en: edit
uk: редагувати

en: type
uk: тип

en: status
uk: стан

en: configure
uk: налаштувати

en: description
uk: опис

en: published
uk: опубліковано

en: not published
uk: не опубліковано

en: operation
uk: операція
