phpBB2Drupal (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: From
ca: De

en: Occupation
ca: Professió

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Website
ca: Lloc web

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
