phpBB2Drupal (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: From
nl: Van

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Interests
nl: Interesses

en: DB Driver
nl: DB-stuurprogramma
