phpBB2Drupal (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: From
da: Fra

en: Database name
da: Database

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Interests
da: Interesser
