phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: From
af: Van

en: Database name
af: Databasisnaam

en: track
af: spoor
