phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: From
ar: من

en: Domain
ar: النطاق

en: Directory
ar: الدليل

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
