phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: From
ast: De

en: Domain
ast: Dominiu

en: Database name
ast: Nome de la base datos
