phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: From
be: Ад

en: Domain
be: Дамен

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: track
be: адсочваць
