phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: From
bg: От

en: Directory
bg: Директория

en: Database name
bg: Име на базата данни
