phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Database name
bn: ডাটাবেজের নাম
