phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Directory
bs: Direktorij

en: Database name
bs: Naziv baze podataka
