phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: From
cs: Od

en: Domain
cs: Doména

en: Directory
cs: Adresář

en: Database name
cs: Název databáze

en: Website
cs: Webová stránka

en: Machine Name
cs: Strojový název
