phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: From
cy: Gan

en: Database name
cy: Enw'r Gronfa Ddata
