phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: From
dz: ལས་

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་
