phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: From
el: Από

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Website
el: Ιστοσελίδα
