phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: From
eo: De

en: Database name
eo: Datumbaza nomo
