phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: From
et: Kellelt

en: Domain
et: Domeen

en: Directory
et: Kataloog

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Machine Name
et: Masinnimi
