phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: From
fil: Mula kay

en: Database name
fil: Pangalan ng database
