phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: From
gl: De

en: Domain
gl: Dominio

en: Directory
gl: Directorio

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: track
gl: seguemento

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
