phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: From
hu: Honnan

en: Domain
hu: Domén

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Database name
hu: Adatbázis neve

en: ignore
hu: mellőzés

en: Website
hu: Webhely

en: track
hu: zeneszám

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
