phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: List
id: Daftar

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: From
id: Dari

en: Directory
id: Direktori

en: Database name
id: Nama database

en: Machine Name
id: Nama Mesin
