phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: From
it: Da

en: Domain
it: Dominio

en: Directory
it: Cartella

en: Database name
it: Nome database

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
