phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: From
ja: 送信元

en: Domain
ja: ドメイン

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Database name
ja: データベース名

en: Machine Name
ja: システム内部名称
