phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: From
kk: Кімнен

en: Database name
kk: Дерекқор атауы
