phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: From
km: ពី

en: Domain
km: ដែន

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
