phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: From
lv: No

en: Domain
lv: Domēns

en: Directory
lv: Direktorija

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums
