phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: From
mr: कडून

en: phpBB to Drupal
mr: phpBB मधून Drupal

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: Website
mr: संकेतस्थळ
