phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: From
my: မှ

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်
