phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: List
no: Liste

en: Edit
no: Rediger

en: Password
no: Passord

en: Name
no: Navn

en: Add
no: Legg til

en: Advanced settings
no: Avanserte innstillinger

en: From
no: Fra

en: Domain
no: Domene

en: Directory
no: Mappe

en: Database name
no: Databasenavn

en: Website
no: Nettsted

en: Interests
no: Interesser

en: Machine Name
no: Maskinlesbart navn
