phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम
