phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: From
nn: Frå

en: Database name
nn: Databasenamn
