phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау
