phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: From
pl: Od

en: Domain
pl: Domena

en: Directory
pl: Katalog

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Website
pl: Strona WWW

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Interests
pl: Zainteresowania

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Implementor
pl: Realizator
