phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: List
fa: سجل

en: Edit
fa: تدوین

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: From
fa: از

en: Domain
fa: دامنه

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Database name
fa: نام مخزن داده
