phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Database name
ps: توکبنسټ نوم
