phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: From
pt: De

en: Domain
pt: Domínio

en: Directory
pt: Diretório

en: Database name
pt: Nome do banco de dados

en: Interests
pt: Interesses

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina
