phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Database name
si: Database නම
