phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: From
sk: Od

en: Domain
sk: Doména

en: Directory
sk: Adresár

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Machine Name
sk: Strojový názov
