phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: From
sl: Od

en: Domain
sl: Domena

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze
