phpBB2Drupal (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: From
sq: Nga

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: track
sq: gjurmët
